אוקלי OAKLEY חוגגת 30 שנות מצוינות!

מותג משקפי הספורט אוקלי Oakley חוגג 30 שנה של מצוינות ומשיק שתי מהדורות חדשות של משקפי שמש.

המותג אוקלי הביא לשינוי תפיסה של ממש ואף למהפכה אמיתית. היום מקובל ואף מובן מאליו כי ספורטאים ירכיבו משקפי שמש כהגנה על העיניים שלהם בעת עיסוקם בספורט. אך לפני 30 שנה זה לא היה נתפס כדבר שגרתי. ההרגל הזה, שספורטאי ירכיב משקפי שמש כדי להגן על העיניים שלו, נתפס כרצון לבלוט ולהראות אופנתי, ורק מעטים עשו זאת.

פילוסופיית העיצוב של אוקלי Oakley מבוססת על עיקרון פשוט: “אם שווה לעשות משהו, שווה לעשות אותו בגדול”.

בימים אלה משיקים באוקלי Oakley שתי מהדורות יוצאות דופן:

המהדורה הראשונה, היא חלק מברית שיתופית, ראשונה מסוגה, בין משקפי השמש אוקלי Oakley לבין מכוניות המרוץ של סקודריה פרארי. הברית התקדימית בין שתי ענקיות הספורט הולידה מהדורה מיוחדת הכוללת שמונה דגמים לגברים העושים שימוש בצבעוניות הזכירה והאייקונית של מכוניות המירוץ סקודריה פרארי לצד כל הערכים המוספים ונקודות הזכות המבדלות את המשקפים של אוקלי Oakley ממותגים אחרים.

המהדורה השנייה, קולקציית Heritage (מורשת), שעוצבה לכבוד חגיגות ה 30 שנה למותג והיא כוללת גרסאות חדשות לשבעת הדגמים האייקונים של אוקלי Oakley המבטאים בצורה המובהקת ביותר את המורשת המתמשכת שלו. לצידם, משיק המותג מהדורות מותאמות אישית למשקפי הספורט ה – Radar וה-  RadarLock ה-Flak Jacket VLI וה, Racing Jack כדי לאפשר לספורטאים לחלוק כבוד למורשת הספורט ובה בעת ליהנות מטכנולוגיה חדשנית.

עיצוב הקצוות העליונות בכל אחת ממסגרות הספורט של המהדורה החדשה הודגשו באמצעות גרפיקה המתחקה אחר הגוונים של הדגמים הראשונים שהשיק המותג לפני 30 שנה. בנוסף, חרטו בלייזר סמל גרפי של “30”, בפינת העדשות של דגמי המהדורה, לציון חגיגות ה- 30 של המותג. כמו כן, כל מסגרת במהדורת המורשת מגיעה עם שקית מיקרוקליר בהתאמה אישית עם עיטורים אמנותיים החוגגים את הגישה של אוקלי Oakley , כמו גם את פילוסופיית העיצוב המתקדמת שלו.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *