אודות

איי אופטיק, קליניקה המציעה את כל מגוון הפתרונות האופטומטרים תחת קורת גג אחת, בהנהלת אביקם ברהוד וישראל ווייס – אופטומטריסטים בכירים המתמחים בכל מקצועות האופטומטריה. החנות הוקמה לפני כ-13 שנים בעיר רעננה ובנתה לעצמה אופי משפחתי עם יחס חם ואישי.

בצוות אופטומטריסטים מומחים ומוסמכים במגוון תחומים:

תחום ראיית ילדים, כבדי ראייה low-vision , התאמת עדשות מולטיפוקל, משקפי ראייה, משקפי שמש, עדשות מגע, הסרת משקפיים ללא ניתוח על ידי עדשות מגע קשות.

המוטו שלנו

האני המאמין המקצועי שלנו מבוסס על תפיסה שטיפול אופטומטרי ומניעתי ובדיקות תקופתיות בכל הגילאים יכולים לשמור על בריאות העיניים. לכן ניתן למצוא אצלנו מגוון רחב של בדיקות מומחים, המתאימות לצרכים המיוחדים של כל נבדק ובכל גיל. הבדיקות הן מקיפות ונעשות עם ציוד מקצועי ומתקדם ביותר.
הבדיקות כוללות:

  1. בדיקת תפקוד לקריאה ולמרחק עבור ילדים ומבוגרים.
  2. צילום טופוגרפי של הקרנית.
  3. בדיקת שקיפות המערכת האופטית.
  4. אבחנה של לחץ תוך עיני.

מטרתנו להעניק לכל נבדק בדיקת ראייה מקצועית ופתרונות ראייה אופטימליים ולהתאים על פי צורך משקפיים איכותיים ומעוצבים.

PicMonkey Image2

איי אופטיק מחזיקה משקפיים ממיטב המותגים עם מבחר גדול של סגנונות החל מקלאסיים ביותר ועד דגמים ייחודיים עם אמירה אישית ואומנותית. בין המותגים שניתן למצוא אצלנו:pq של רון ארד, וורסאצ’ה ((Versace, פראדה (Prada), ריי בנד(Ray Ban), דולצ’ה וגבנה D&G)) ,ווג (DILM)   ,(Vogue) דילם, ולנטינו  ((Valentino, אוקליOAKLEY) ), רוברטו קוואלי (Roberto Cavalli)  , פרסול ((Persol, טום פורד Tom Ford), J.F. REY ,Tag Heuer), סילואט Silhouette) ,רונית פירסט (Ronit Furst) , מיו מיו (MIU MIU), רודי פרוג’קט (Rudy Project)ועוד.

כמו כן, אנו מתאימים עדשות מגע רכות : חודשיות , שבועיות , יומיות, עדשות מיוחדות לקרטוקונוס, עדשות מגע קשות וכן, עדשות מגע מולטיפוקליות. אנו מחזיקים בין השאר את המותגים הבאים בתחום עדשות המגע: ACUVUE, TrueEye, Moist, Oasys מבית היוצר של ג’ונסון אנד ג’ונסון Johnson&Johnson. עדשות מגע יומיות וחודשיות ו-Pure Vision מבית היוצר של Bausch&Lomb. עדשות מגע Dispo ו-Dispo BIO מבית היוצר של סופלקס SOFLEX. עדשות מגע BIO clear, Select, Clariti מבית היוצר של סאפלון SAFLON, עדשות מגע מחברת Copper Vision, וכן, עדשות המגע AIR OPTIX night&day מבית סיבה ויז’ן.

איי אופטיק עובדת בשת”פ עם קופות החולים ומעניקה הנחות והטבות לחברי הקופות. ההסדרים שלנו עם קופות החולים הבאות: קופת חולים כללית, קופת חולים לאומית, קופת חולים מאוחדת וקופת חולים מכבי.

כמו כן, אנו מעניקים שירותי אופטיקה והנחות מיוחדות למשקפי שמש לכוחות הביטחון, משרד ראש הממשלה, לבעלי כרטיסי “חבר”, חיילים וקצינים בקבע,משמר בתי המשפט, לחברים ב”קרנות השוטרים“.

צוות המומחים “איי אופטיק” – אופטיקה רעננה – שלנו ישמח לייעץ , לתת שירות ולענות על כל שאלה בתחום.

הצוות

ישראל ווייס (M.Sc) אופטומטריסט, סיים בהצטיינות את הפקולטה לאופטומטריה באוני’ בר אילן. אופטומטריסט קליני למעלה מ- 14 שנים המתמחה בילדים ופזילה ובעבר אופטומטריסט מחלקת עיניים בביה”ח מאיר בכפר סבא כ- 7 שנים.

אביקם ברהוד (B.Sc) אופטומטריסט, סיים בהצטיינות יתרה את הפקולטה לאופטומטריה באוני’ בר אילן. מומחה למעלה מ- 14 שנים לכבדי ראייה, לעדשות מגע ולהתאמת עדשות מולטיפוקל.

הגר הפנר (B.Sc) אופטומטריסטית, סיימה בהצטיינות יתרה את הפקולטה לאופטומטריה באונ’ בר אילן. אופטומטריסטית מורשת ומוסמכת ממשרד הבריאות, מומחית להתאמת עדשות מגע ומשקפי מולטיפוקל.

בת אל שילה (B.S.c) אופטומטריסטית, סיימה לימודי אופטומטריה באונ’ בר אילן.

דורית שמולביץ, אופטומטריסטית, סיימה לימודי אופטומטריה במכללת Assopto Regione Lazio Istituto Superiore; ROMA ITALIA. מומחית בהתאמת משקפיים, עם וותק של 22 שנה.

דריה פרס, דיילת מכירות בתחום האופטיקה, וותק של 10 שנים.

אפרת נעים, אחראית תחום השיווק והפרסום. וותק של 12 שנים.